Plastik İmhası

Plastik İmhası

Doğaya belki de en çok zarar veren maddelerden birisi olan plastiklerin imhası oldukça önem oluşturmaktadır. Bu öneme özenle imhası için bizimle iletişime geçen firmalara profesyonel hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. İnsan sağlığı ve doğaya verilen değerin özellikle plastik imha ile bu istatistiği biraz olsun düşürmek bizim görevlerimizden birisidir.

Marmara Global İmha olarak her türlü plastik ve türevi malzemeler prosedüre uygun olarak imha etmekteyiz. İmha süreci yasalara uygun olarak aşağıdaki gibi ilerlemektedir.

LOJİSTİK DESTEK:

İmha edilecek ürünlerin yerinizden profesyonel ekibimiz dahilinde araçlarımıza yüklenmesi ve Marmara Global İmha tesisimize getirilmesi,

PARÇALAMA:

Tesisimize getirilen ürünlerin uzman ekibimiz tarafından parçalama makinasına atılarak kullanılamaz hale getirilmesi sağlanmaktadır.

GERİ DÖNÜŞÜM VEYA BERTARAF:

Parçalanan ürünler geri dönüşümü mümkün ise geri dönüşüme mümkün değil ise berataf edilmesi sağlanmaktadır. Bütün bu süreçler yasal prosedüre göre yapılmaktadır. Marmara Global İmha firmamız sizlere daima profesyonel hizmetler sunmaktadır.Ara

×