Alkol İmhası

Alkol İmhası

Ülkemizde ve dünya genelinde sayısı son zamanlarda oldukça artmış olan kaçak alkol, sahte alkol vb. türlerdeki alkollü içeceklerin imha edilmesi gerekmektedir. Firmamız bu alanda oldukça tecrübeli ekibi ile en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalar yürütmektedir.

Kanunun 5607 Sayılı kaçakçılıkla mücadele kanunu gereği ile kaçakçılığı önleme, izleme, araştırma usül ve gerekleri esas alınarak yasak bir şekilde üretilen ve kaçak yollarla ülkemizden içeri sokulan alkol içeren tüm içkilerin imha ve bertarafı profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Yasalara göre kaçak yollar ile ülkeye sokulmuş bütün alkollü içecekler yakalandığı zaman imha edilecektir. Bu imha olayını geri dönüşüm firmaları yani bizler gerçekleştirmektedir. Geri dönüşüm, atık imha sektörünün en büyük firmalarından bir tanesi olarak alkol imhası hizmetini sizlere profesyonel şekilde sunuyoruz.

Günümüzde devletimizin kurumlarının da yaptıkları bir uygulama olsa da artık yavaş yavaş geri dönüşüm firmalarına devredilen alkol imhası hizmetinde bizler Marmara Global İmha firması olarak hep daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz. Alkol imha uygulamalarında Marmara Global İmha firmamız sizlere daima profesyonel hizmetler sunacaktır.

Hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız web sitemizin iletişim araçlarını veya teklif iste formunu doldurarak bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.Ara

×