Elektrikli Cihaz İmhası

Elektrikli Cihaz İmhası

Gelişen ve hızla ilerleyen teknoloji ile birlikte, Hemen hemen herkesin evinde bulunan her yıl tonlarca elektrikli ve elektronik ekipmanın işe yaramaz hale gelerek çöpe atılmasına neden olmaktadır. Bu atıklar kontrolsüz olarak doğaya karıştığında insana ve diğer canlılara zarar verecek materyaller içermektedir.

Bu durum teknoloji atıkları geri kazanmayı dünya ve insanlık için zorunlu bir görev haline getirmektedir. Elektrikli ve elektronik atıkların yönetimi; toplamadan taşımaya, nihai bertaraftan raporlamaya kadar bir yönetim sisteminin oluşturulmasını gerektirmektedir.

Her türlü elektronik malzeme (Soba, şofben, kombi, ütü vb.) Marmara İmha firmamız prosedüre uygun olarak bu ürünlerin imhasını yasalara ve prosedürlere uygun olarak profesyonel ekibimiz tarafından imhası, geri dönüşebilecek ürünlerin geri dönüşümünü gerçekleşmeyen ürünlerin ise bertarafını gerçekleşmektedir.

Hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız web sitemizin iletişim araçlarını veya teklif iste formunu doldurarak bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.Ara

×