Gazlı İçecek İmhası

Gazlı İçecek İmhası

Gazlı içeceklerin günlük hayatımızdaki yerini biliyoruz. Bazen yemekte bazen serinlemek için tercih ettiğimiz doğru. Tabi gazlı içeceklerin tercihi kadar sağlığa zarar vermesine neden olacak riskleri yani kaçak yollarla ülkeye sokulmaya çalışması sağlıksız ortamlarda üretilen içecekler doğaya zarar verecek ve kullanılmayacak olması kaidesi ile firmamıza imha talebiyle geliyor ve bizlerde üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yaparak gazlı içeceklerin imhasını gerçekleştiriyoruz.

Türk gıda kodeksi gazlı içecekler tebliğine uygun olarak üretilen ve son kullanma tarihi geçmiş, kaçak yollarla üretimi yapılan, ülkeye sokulan hatalı üretimi yapılan (pet, cam şişe, teneke kutu vb.) gazlı içeceklerin imhası ve bertarafı  Marmara Global İmha tarafından uzman kadromuzun incelemesi sonucunda yasalara uygun bir şekilde imha ve bertarafı gerçekleştirilmektedir.

Marmara Global İmha geri dönüşüm ve atıkların geri kazanımı konusunda son teknolojileri kullanarak, çevre ve sanayi dostu, müşteri memnuniyetini ve sürdürebilirliğini en üst seviyede tutmaktadır.

Hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız web sitemizin iletişim araçlarını veya teklif iste formunu doldurarak bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.Ara

×