Hakkımızda

Biz kimiz?

Marmara Global 2005 Yılında İstanbul’un Çatalca ilçesinde kurulmuş olup bugüne kadar birçok başarılı işlere imza atmış, atık imhası ve atıktan enerji üretimi sektöründe sürdürülebilir bir misyona sahip olmuştur.

 

Marmara Global İmha olarak vermiş olduğumuz hizmetlerde aynı zamanda ülke ekonomisine, sıfır atık projeleriyle ve özellikle doğaya kazanımları sağlanan atıkların yılda 18 bin ton ve her geçen gün kapasitemizi arttırmaktayız.

 

Bugüne kadar 24,1 milyon ton geri kazanılabilir atık işlenerek ekonomiye kazandırıldı. Bu toplanan atıklardan 39 milyar lira ekonomik kazanç sağlandı. 3 milyon ton sera gazı salınımı önlenerek 265 milyon ağaç kurtarıldı. Marmara Global Dönüşüm ve Atık İmhası Yönetimi olarak bu projeye katkı sunmaktan ve bunun bir parçası olmaktan onur ve şeref duyuyoruz.

 

“Sözünü Tut Çevreyi Koru”

Değerlerimiz

Misyon

İmha ve Atık geri kazanımı konusunda son teknolojileri kullanarak, çevre ve sanayi dostu, müşteri memnuniyetini ve sürdürebilirliğini en üst seviyede tutmaktayız.

Vizyon

Atık imha sektöründe her geçen gün kendimizi daha geliştirerek teknolojiyi yakından takip ederek doğaya ve ekonomiye katkılarımızı arttırmaktayız.

Kalite Politikamız

Kurumsal yapımız ve alanında uzman ekiplerimizle son teknoloji sistemleri atık imha üzerine kullanarak kaliteli ve başarılı sonuçlar elde etmekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Ticaret Bakanlığı, Emniyet Teşkilatı, Sağlık Bakanlığı, Devlet Malzeme Ofisi, Hazır Giyim ve Tekstil Sektörün de Gıda Sanayisin de Otomotiv Sanayin de Oluşan imhalık Eşyaların Marmara Global İmha ve Geri dönüşüm işletmelerimizde bertaraf ve imhası sonrası geri dönüşüme kazandırılması süreçlerini gece gündüz yerinde inceliyor ve yönetiyoruz.

Memnuniyetiniz adına sizlere tesisimiz de bulunan 16 kamera ile canlı izleme imkânı sunuyor, kayıt altına alınan imha ve bertaraf sürecinin görüntülerini daha sonradan CD ile teslim ediyoruz.

Tanıtım Videomuz

Ara

×